سخنی در رابطه با مهاجرت به نیوزیلند

1389/03/27 ساعت 22:03

سلام

حدود یک ماهی میشود که من در این وبلاگ فرصتی پیدا کرده‌ام که از مطالبی بنویسم که برای علاقمندان به مهاجرت مفید باشد. سعی‌ کردم که یافته هایم را در زمینه‌های مهاجرت و ادامه تحصیل در اختیار هموطنانم قرار دهم. تجربه هایی که خیلی‌ وقت‌ها شیرین نبوده اند و هزینهٔ زیادی بابت آنها پرداخت شده است. در این مدت به نظرم چیزی که علاقهٔ خیلی‌ از خوانندگان را به خود جلب کرده است، بحث مهاجرت به نیو زیلند است. مهاجرتی که منابع فارسی بسیار اندکی‌ در مقایسه با سایر مهاجرت‌ها موجود است. میتوانید برای امتحان هم که شده در گوگل سرچ بزنید "مهاجرت به نیو زیلند" و ببینید که چه وبگاههایی به شما معرفی‌ میشود و نهایتا هم چیزی آنچنان دستگیرتان نمی‌شود. حتی یکی‌ از خوانندگان پرسیده بود که آیا نیو زیلند هنوز هم مهاجر می‌گیرد؟! و یا حتا در صحت و سقم اطلاعات ارائه شده مشکوک بودند! من قرار نبود که در این وبلاگ فقط راجع به نیو زیلند مطلب بنویسم، ولی‌ اینقدر استقبال از این موضوع دیدم که فکر می‌کنم عنوان این وبلاگ را کلا عوض کنم و بگذارم "مهاجرت به نیو زیلند"!   

به هر حال ما توفیقی پیدا کرده بودیم که کم تر از دو سال در خدمت آفیسر‌های محترم! سرزمین کیوی‌ها باشیم و مطالبی که اینجا نوشته می شود و نیز خواهد شد؛ حاصل مطالعات و تجربیات ما در این مدت است. در هر مطلبی که نوشته میشود لینکی‌ هم به سازمان مهاجرت نیو زیلند داده میشود تا دوستانی که نیاز به مطالعه بیشتری دارند؛ برای اطلاعات بیشتر به آنجا رجوع کنند.  

 مشکل اصلی‌ که خیلی‌ از علاقمندان به مهاجرت به نیو زیلند پیش رو دارند پیچدگی وبسایت این سازمان و پیچیدگی‌ مدارک لازم برای مهاجرت است. من در این وبلاگ کار خاصی‌ انجام نمیدهم! تنها کاری که در رابطه با مهاجرت به این سرزمین انجام میدهم این است که دانسته‌هایم را بعلاوهٔ مطالب ارائه شده در مراجع رسمی‌ مهاجرت به نیو زیلند دسته بندی می‌کنم و اطلاعات را به صورتی‌ که قابل استفاده برای عموم باشد ارائه می‌کنم. امیدوارم که برای همه قابل استفاده باشد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند