X
تبلیغات
رایتل

ویزا کار نیوزلند

1389/11/06 ساعت 21:45

در مورد ویزای کار نیوزلند سوال شده بود. راستش اینجا هنوز شرکت هایی هستند که اجازه دارن از کشورهای دیگر نیروی کار بگیرن. بنابراین اگر بتونید با یکی از این شرکت ها قرارداد ببندید و شما رو برای کار بخوان با ارائه قرارداد به دفاتر مهاجرت نیوزلند به همراه سایر مدارک می تونید در عرض ۱ ماه ویزا کار برای نیوزلند رو دریافت کنید. تنها محدودیت این ویزا این هستش که توی ویزا دقیقا ذکر شده شما اجازه دارید برای اون شرکت و در چه شهری اقامت و کار کنید.  

من دیدم بعضی از وکلا هم برای گرفتن ویزا کار برای موکلین خودشون از نیوزلند اقدام می کنن. 

بعد از گرفتن ویزا کار اگر برای اقامت اقدام کنید اولا چون امتیاز بالایی میارید و دوما چون از داخل خود نیوزلند اقدام می کنید خیلی سریع تر و راحت تر ویزا اقامت رو خواهید گرفت.  

البته کشورهای دیگر این مزیت رو دارن که می تونن با ویزا کار برای تعطیلات بیان و خیلی هاشون با پیدا کردن کار می مونن. البته با این نوع ویزا کار و گرفتن اقامت رو باید مثل بقیه طی کنن و گاهی خیلی طول می کشه چون معمولا این افراد کارهای خیلی سطح متوسط پیدا می کنن که نیوزلند براش امتیازی قائل نیست.  

بهترین وب سایت ها برای کاریابی در نیوزلند:  

http://www.seek.co.nz/ 

http://trademe.co.nz/ 

 

نوشته شده توسط newwishes.persianblog.ir

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند