X
تبلیغات
رایتل

ازدواج با افراد مقیم-دفتر سفارت در تهران

1389/11/07 ساعت 03:53

در مورد ازدواج با افراد مقیم نیوزلند:  

من موارد خیلی زیادی در این مورد دیدم و در همه موارد با ارائه و اثبات ازدواج به فرد تازه وارد ویزای کار می دن که تا اونجائی که می دونم این ویزا حدود ۲ سال معتبر هست و می دونم بعد از مدتی حدود ۱ سال (سعی می کنم دقیق اش رو پیدا کنم) زندگی مشترک در نیوزلند به فرد ویزای اقامت داده می شه.  

 

در مورد سفارت نیوزلند در ایران:  

سفارت در ایران هیچ کار مربوط به مهاجرت رو انجام نمی ده. ۲ تا از مواردی که خیلی کمک کننده بوده یکی برای افرادی هست که می خوان ویزای توریستی برای دیدن خانواده توی نیوزلند بگیرن. چون ویزا توریستی از طریق دفتر دبی انجام می شه می تونید درخواست کنید که بعد از آماده شدن ویزا اون رو براتون به دفتر ایران بفرستند و در دفتر ایران با ارائه پاسپورت براتون ویزا رو می چسبونن.  

یکی دیگر از موارد پرداخت برخی هزینه ها هست. خوب مشکل اساسی ایران نداشتن و یا دسترسی مشکل به کارت های اعتباری هست و در برخی موارد فقط bank draft مورد قبول هست و مسلما امکانش از ایران فراهم نیست. در این جور موارد می شه به دفتر سفارت توی تهران مراجعه کرد و با پرداخت پول ازشون رسید دریافت کنید و ضمیمه مدارک کنید. که اون هم گاهی بازی در میارن اما برای ما این کار رو انجام دادن.  

 

در مورد مهاجرت همزمان اطلاعی ندارم. .. سعی می کنم اطلاعاتی براتون پیدا کنم. 

 

نوشته شده توسط newwishes.persianblog.ir

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند