X
تبلیغات
رایتل

سیاره تنها - نیوزیلند

1389/11/22 ساعت 20:48

یان رایت در فیلم مستند (سیاره تنها - نیوزیلند) به نقاط مختلف نیوزبلند سفر می کند. او جملات خود را برای معرفی نیوزیلند اینگونه شروع می کندنیوزیلند، سرزمینی که ساکنان اصلی آن مائوریها، آن را اتوریا (Aotearoa) به معنی سرزمینی با توده های ابرهای سفید می نامند.


 فیلم سیاره تنها، زیباییهای خیره کننده نیوزیلند را به تصویر می کشد. یان رایت از جزیره شمالی و از بزرگترین شهر نیوزیلند، اوکلند شروع می کند، به تمام شهرهای مهم نیوزیلند سفر می کند و با نقاط مرتفع پوشیده از برف جزیره جنوبی فیلمش را تمام می کند. فیلم با کیفیت عالی که دارد، زیبایی های نیوزیلند را به نحو خیره کننده ای نشان می دهد. البته اگر با لهجه انگلیسی یان رایت کنار بیایید!


یان رایت در 50 اپیزود مختلف سریال سیاره تنها، به نقاط مختلف دنیا از روسیه گرفته تا جاماییکا سفر کرده است. شاید بد نباشد که بدانید " Lonely Planet " بزرگترین تولید کننده فیلم های مستند درباره مسافرت به نقاط مختلف دنیاست.


یادم می آید آن موقعی که برای نیوزیلند اقدام می کردم، در به در به دنبال عکس های نیوزیلند بودم و حالا یان رایت شما را به همه جای نیوزیلند با این فیلم می برد! از North Island گرفته تا   !South Island 

 

این فیلم 45 دقیقه ای زیبا توسط اوستای عزیز معرفی شده و به دوستداران نیوزیلند تقدیم می شود.... لینکش را در زیر پیدا کنید و احتمالا شما از من حرفه ای ترید برای دانلود! ولی در هر صورت باید همه فایلها را دانلود کنید و بعد آنها را با هم از حالت زیپ درآورید تا به عنوان یک فایل واحد شناخته شود:


Server A: 12, 3, 4, 5, 6, 7.

Server B: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Server C: 1, ,2, 3, 4, 5, 6, 7


منابع:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lonely_Planet

http://en.wikipedia.org/wiki/Ian_Wright_(traveller)

http://irsoftware.mihanblog.com/post/4891

http://en.wikipedia.org/wiki/Aotearoa پی نوشت: لطفا پیام خصوصی برای راهنمایی نگذارید. متاسفانه فرصتی برای جواب دادن نیست و از طرفی بگذارید بقیه هم از جواب یه سوال شما استفاده کنند. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند