دوباره EOI!! چه عواملی بر پذیرفته شدن از EOI موثرند؟

1390/02/18 ساعت 00:44

سه کلاسی که نیوزیلند در آنها مهاجر می پذیرد عبارتند از:

1- کلاس Skilled Migrant و کلاس Business با ظرفیت (27000 نفر در سال)

2- کلاس Family با ظرفیت (14500 در سال)

3- کلاس Humanitarian با ظرفیت (3500 نفر در سال)


سیاست دولت نیوزیلند همیشه این بوده که به مهاجرانی اجازه ورود بدهد که مطمئن باشد به خوبی می توانند در جامعه جدید خود را سازگار کنند. مهمترین مساله از نظر سازمان مهاجرت نیوزیلند مساله داشتن پیشنهاد کاری به موازات دانش خوب زبان انگلیسی فرد اقدام کننده است، به این معنا که در مقایسه با ملیتهای مثل ایران که زبان انگلیسی زبان اول آن ها نیست. آنهایی که از کشورهایی اقدام می کنند که زبان انگلیسی زبان اول آنهاست شانس بیشتری دارند.


- در وهله اول، اگر پیشنهاد کاری ندارید، سابقه کار به شما کمک می کند که در EOI پذیرفته شوید.


- در وهله دوم اگر می خواهید برای مهاجرت به نیوزیلند اقدام کنید، سعی کنید با نمره زبان بالایی اقدام کنید. در این صورت شانس شما خیلی بیشتر است.


میزان Reject کردن ویزاهای کاری در سالهای اخیر باز هم به گفته خودشان در حد 30% بوده است که به نظر من میزان مطلوبی است! اما بیشتر آنهایی هم که رد شده اند، به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم یا ثابت نکردن ادعاهای ارائه شده است.


پستهای مرتبط:

و باز هم EOI!!

EOI or Expression of Interest


شب و روزتان خوش / ناصر


پی نوشت: من این روزها روزهای به شدت پر کاری رو می گذرونم (و فکر می کنم سپیده خانوم هم همینطور). اگه جواب به کامنتها دیر و زود میشه، خلاصه که به حساب این روزها بذارید...

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند