صفحه تجربیات و نکات مهاجرت به نیوزلند

1390/08/27 ساعت 04:15

خیلی از سوال ها این روزها داره کم کم تکراری می شه و در عین حال خیلی از دوستان از مرحله EOI گذشته اند و به مراحل بعدی دارند می روند ولی در کنارش دوستانی هم جدیدا اضافه شدند که تازه دارند اقدام می کنند و دنبال جواب هایی هستند که شاید ما توی بحث های قبلی خیلی بحث کردیم ولی به هرحال الان پیدا کردنشون اسون نیست. واسه همین تصمیم گرفتم که یه پست اختصاص بدم به بانک سوال و جواب ها .. یعنی سوالاتی که تقریبا سوالات همه هست رو بذاریم و جوابش رو .. همین طور نکاتی که خیلی مهمه هست و شاید فقط با تجربه به دست میاد.  دوستانی که همیشه کمک هستند و همینطور بقیه دوستان که در راه مهاجرت به نیوزلند تجربه ای کسب کردند و یا با مشکلی رو روبه رو شدند و یا مشکلی رو حل کردند خواهش می کنم نکات و تجربیاتشون رو بذارند تا به بانک سوالات امون اضافه کنیم. احتمالا مثل جدول امون یه صفحه بهش اختصاص می دیم و سوالات رو با جواب اونجا می ذاریم.  

مثل همیشه از نظراتتون - سوال ها و جواب هاتون استقبال می کنیم. می تونیم سوالات و نکات رو با توجه به موضوعات دسته بندی کنیم. مثلا EOI - ITA - Assessment  و غیره. من ایجاد صفحه رو شروع می کنم و لینکش رو کنار صفحه می ذارم و کم کم کاملش می کنیم.  

 

اسم و ادرس این صفحه هست؛ سوالات و پاسخ ها در مورد مراحل مهاجرت به نیوزلند؛

ممنون  

سپیده

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند