سپیده تنبل شده D:

1390/09/25 ساعت 03:13

این روزها بارون میاد تا دلتون بخواد .. یادمه پارسال هم این موقع ها بارونی بود.. امروز رادیو اعلام کرد خیس ترین و پر بارون ترین دسامبر در این چند دهه گذشته بوده امسال. زمان اونقدر این جا سریع می گذره که گاهی حس می کنی باید چهار دست و پا بدویی تا به گردش برسی. نمی دونم ولی زمان واقعا اینجا سریعتر می گذره. .. امسال همه جا و با هرکسی صحبت کنی در مورد کریسمس پارتی های مختلف حرف می زنند. کشوری که در اون کریسمس برف نمیاد مردم از موقیعت استفاده می کنند و کلی مهمونی های باربکیو و غیره می گیرند. یه رسم اینجایی ها که خیلی بهش پای بند هستند گرفتن کریسمس پارتی شرکت ها هست. همه شرکت ها کارمندهاشون رو به پارتی دعوت می کنند و خوب طبق معمول فقط Drink می کنند .. شرکت های بزرگ که تعداد کارمندهاشون زیاده معمولا برای پارتی بلیط می دهند و پول می گیرند ولی اکثر کمپانی ها این کار رو نمی کنند و کارمندهاشون رو دعوت می کنند و بهشون کادو می دهند. اینجا مثل ایران خبری از پاداش و عیدی و غیره نیست .. با یه شام و یا یه برنامه ای خلاصه سر و تهش رو هم میارند.  

راستش داشتم این چند روز در مورد تغییرات اخیر در مورد لیست مشاغل و غیره پست می نوشتم ولی نرسیدم تکمیلش کنم .. شاید اگر همت کنم بقیه اش رو هم بنویسم.. دوستان جدید زیادی به وبلاگ اضافه شدند و من کلی قول دادم که بنویسم و هنوز به قولم وفا نکردم. شرمنده خلاصه. راستش این هوا من رو هم گول زد و یه سرما حسابی خوردم.  

قول می دهم به زودی صفحه FAQ رو کامل کنم و همچنین پست درمورد تغییرات نوامبر امسال رو.  راستی دوستانی که دیدند من تو وبلاگ خودم غر غر زیاد می کنم زیاد جدی نگیرید من اصولا همین جوری ام و اصلا ربطی به مهاجرت و غیره نداره.. 

از دوستان خواهش می کنم همگی یه نگاهی به جدول بندازند و اپ دیت هاشون رو به من بگن و اگر نیستند بگن من اضافه اشون کنم که یه امار گیری داشته باشیم ببینیم این اداره مهاجرت چقدر سریع کار می کنه.. البته تنبلی من باعث شده باز جدول اپ دیت نشه .. خلاصه اخبار رو به دستم برسونید که من اپ دیتش کنم.. می خوام یه وقت حسابی بذارم و کلی اطلاعات جمع اوری شده این چند وقت رو سر و سامان بدم ..  

از دوستان خوب دیگه هم که در جواب دادن به کامنت ها کمک می کنند باز هم ممنون .. 

به زودی با پست های خوب می بینمتون .. 

سپیده

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند