قابل توجه دوستای جدید

1390/11/05 ساعت 21:19

چند وقته که دوستای جدیدی به این جمع اضافه شده و خوب از طرفی هم حجم مطالب وبلاگ زیاد شده و برای دوستای جدید یه خورده گیج کننده شده مراحل مهاجرت و ما هم تو کامنت ها بیشتر راجع به جزئیات بحث می کنیم تا کلیات. سپیده خانوم قبلا یه صفحه درست کرده بودن که سوالات متداول در اون جواب داده شده و لینکش رو هم سمت راست صفحه در قسمت صفحات وبلاگ می بینید.


من هم پست هایی که برای شروع مراحل مهاجرت به نیوزلند رو در یه صفحه به اسم "مراحل مهاجرت و پست های مرتبط" در یه جا جمع کردم که برای شروع، از دوستای جدید خواهش می کنم اول این پست ها رو بعلاوه صفحه سوالات متداول بخونید و با مراحل مختلف مهاجرت آشنا بشید. تجربه ما و دوستای دیگه تو این وبلاگ نشون داده که مهاجرت به نیوزلند و شروع مراحل اون اصلا کار سخت و پیچیده ای نیست و با کمی دقت و وقت گذاشتن می تونید به راحتی مراحل مختلف رو پشت سر بزارید. هیچ کس دیگه ای هم به اندازه خودتون راجع به مدارک خودتون آشنایی نداره و می تونین بدون نیاز به مشاور و غیره کار خودتون رو پیش ببرید.


با آرزوی موفقیت برای همه......


/ناصر 

-------------------------------------------------------------------------- 

 

من هم دارم روی لیست سوال و جواب ها کار می کنم و هر روز بهش اضافه می کنم. فعلا با سوال های کلی شروع کردم که برای همه کسانی که تازه شروع به اقدام کردند مفید هست. و کلی دیدتون رو نسبت به مراحل اقدام باز کنه. فکر می کنم بعد از مدتی به خیلی از سوال ها توی همون صفحه پاسخ داده بشه.  

در مورد لیست هم دوستانی که اپ دیت دارند لطفا خبر بدهند که رکوردشون رو به روز کنیم. اینجوری بقیه می تونند ببینید با چند امتیاز حدودا مسیر رو تا گرفتن ویزای و مراخحل مختلف در چه زمانی طی می کنند.  

فکر می کنم هنوز مسیر مهاجرت نیوزلند خیلی ساده است و زمانش کوتاه هست. راستش می بینم روزهایی رو که مثل کشورهای دیگه این زمان به چندیدن سال تغییر کنه .. هرکسی قصد داره و به راهش مطمئن هست به نظر من یک روز رو هم نباید هدر بده.  

موفق باشید 

سپیده

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند