X
تبلیغات
رایتل

تضاد ...

1390/11/20 ساعت 01:38

 راستش این خط رو بعدا به پست اضافه کردم فقط واسه یه توضیح .. مهم نیست اصلا که ما الان کجاییم و کجا می خواهیم بریم و مشکلات در چه حدیه و غیره .. من فقط با این پست خواستم بگم کاش می شد همه چیز رو باهم داشت .. کاش می شد خانواده کنارت بود وقتی داری از ارامش جایی که دوست داری لذت ببری ... به همین سادگی ..

----------------------- 

هیچ وقت شده وقتی عید توی خیابون های تمیز و خلوت تهران رانندگی می کنی ارزو کنی کاش تهران همیشه همینقدر خلوت بود !  

 

هیچ وقت شده فردای یه روز بارونی که افتاب ملایم می تابه و اسمون ابیه با چند تیکه ابر تمیز و سفید ارزو کنی کاش اسمون همیشه اینجوری صاف و تمیز بود !  

 

هیچ وقت شده  توی مسافرت صبح با صدای پرنده ها از خواب پاشی و چشم باز کنی به طبیعت و ارزو کنی کاش همیشه همینقدر صبح ها دلپذیر بود !  

 

هیچ وقت شده در تعطیلات شمال وقتی می ری بیرون بوی تازه چمن و صدای دریا بهت لذت بده و ارزو کنی کاش دریا همیشه اینقدر نزدیک بود !  

 

هیچ وقت شده توی مسیر برگشت خونه ۲۰ دقیقه ای برسی و ساعت ۵:۳۰ خونه باشی و بتونی از بقیه روزت استفاده کنی و ارزو کنی کاش همیشه می شد ترافیک رو دور زد !   

هیچ وقت شده بری بانک و نفر اول باشی و از خوشحالی ارزو کنی کاش هیچ وقت هیچ صفی وجود نداشت !  

 

هیچ وقت شده فروشنده مغازه بهت لبخند بزنه و به جای اینکه جنس رو از دستت بکشه بگه برو اول بگرد بعد بیا اینجا خرید بهت ادرس جایی رو بده که همون جنس رو بهت ارزونتر می فروشن! 

 

هیچ وقت شده توی هتل پول هاتو رو برات Change  نکنن و بگن ما نرخ امون گرونه برو صرافی change کن برات به صرفه تره !  

 

هیچ وقت شده دلت بخواد اونجوری زندگی کنی که دلت می خواد نه اونجوری که مردم خوششون میاد !  

  

هیچ وقت شده دلت بخواد ازاد باشی ! 

هیچ وقت شده ...

 

------------- 

 

هیچ وقت شده دلت بخواد وسط هفته بری بیرون شب و یه جایی مثل دربندی جایی پر از ادم و شلوغی و هیجان و نصفه شب ساعت ۲ برگردی و تو ترافیک بمونی و با این حال کلی با دوستات بهت خوش بگذره اما یهو یادت بیفته اینجا هم ۵ تعطیل می کنن و همه سوت و کور می شه !

 

هیچ وقت شده دلت بخواد بری سینمای شلوغ  و یه فیلم هیجان انگیز ببینی و با سوت و هیجان بقیه تو هم از فیلم لذت ببری اما یادت بیفته اینجا همیشه سینما حتی شلوغ هم باشه پر از صندلی خالیه !

  

هیچ وقت شده دلت صبح روز تعطیل نون بربری و سنگگ داغ با سرشیر دلت بخواد اما بدونی جز باگت و یه چیزی شبیه تافتون خیلی انتخاب نداری !   

 

هیچ وقت شده دلت برای مامانت تنگ شه و دلت بخواد پاشی الان بری پیشش اما یادت بیفته کیلومتر ها ازش فاصله داری ! 

 

هیچ وقت شده خبر ناگواری رو بشنوی و دلت بخواد باشی تا کمکی کنی اما یادت بیفته دستت به هیچ جا بند نیست ! 

 

هیچ وقت شده تنهایی کنار خونه نشسته باشی و یا دلت گرفته باشه و هوس کنی به دوستت زنگ بزنی و درد دل کنی اما یادت بیفته الان اون سر دنیا نصف شبه و باید غصه ات رو تنهایی قورت بدی ! 

  

هیچ وقت شده دلت بخواد وقتی کسی اون ور خط داره بغضش رو قورت می ده یا اشکی می ریزه حداقل  فقط باشی ... بعد یادت بیفته ..

 

هیچ وقت شده ....

 

---------------------- 

 

هیچ وقت شده ارزو کنی کاش ایران جایی بهتری بود برای ماندن !! هیچ وقت شده ارزو کنی کاش از جنس سنگ بودی ....  هیچ وقت شده ارزو کنی کاش می شد همه اینها رو باهم داشت .. 

سپیده

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند