******** APPLICATION APPROVED ********

1391/07/10 ساعت 16:32

هورااااااااااااااااا

درخواست من تایید شد. Status : APPROVED   

20 سپتامبر: مصاحبه، 

1 اکتبر: اعلام نتیجه.

بچه‌ها ولی اصلا معلوم نیست باید بعدش چیکار کنم. فعلا ولش ..... 

============

بعدنوشت 1: ظاهرا باید یه ایمیل رسمی از طرف مسئول پرونده دریافت کنم که توش نوشته شده باید چی کار کنم. اینطور که روز مصاحبه می‌گفت، از روزی که از من درخواست میشه برای صدور ویزا اقدام کنم، 6 ماه وقت دارم تا مدارک لازم رو به سفارت نیوزیلند تو تهران ارائه بدم. :)


بعدنوشت 2: خانم کتایون در مورد رمز موفقیت پرسیدند. بر این سوال چند پاسخ مترتب است 

1. موفقیت: خودم هم از اینکه بیش از دو سال برنامه‌ریزی، دلهره، بیم و امید و انواع هزینه‌های مادی و معنوی به نتیجه رسید خیلی خوشحالم و خداوند رو شاکرم. اما اگر یه مقدار عقبتر بایستیم و از دور نگاه جامعتری به فرایند مهاجرت داشته باشیم، می‌بینیم که این اول راهه و دلهره اصلی از حالا شروع میشه. درسته که این نقطه، خط پایان مرحله‌ای از زندگی‌مونه. اما قطعا نقطه شروع ادامه‌ای پرفراز و نشیبه که ممکنه در خلالش هر اتفاقی بیفته.  

یه قهرمان المپیک می‌تونه به قهرمانی خودش بگه موفقیت. چون مدالی که بهش رسیده تقریبا غایت تلاشیه که کرده و به قول معروف endشه.  اما در مسیر زندگی، همه چیز نسبیه. فقط می‌تونم بگم از مرحله pending رسیدم به مرحله approved. از اینکه دوستان خوبی دارم که خودشون رو در شادی من شریک می‌دونن، خیلی خوشحالم. 


2. رمز: از شما چه پنهون، چند وقتیه که کم و بیش درگیر مستندسازی یه پروژه مدیریت دانش و ممیزی مدیریت دانش شرکت خودمون بر اساس مدل MAKE هستم. اونجا ما فانوس گرفته‌ایم دستمون و داریم در به در دنبال نمونه‌های قابل ذکر مدیریت دانش، پایگاههای دانشی و ... می‌گردیم. غافل از اینکه این وبلاگ یکی از بهترین و موفق‌ترین نمونه‌های یک پایگاه دانشی موفق و یه اتاق فکر قوی و پویاست. قطعا اگر رمزی برای طی کردن موفقیت‌آمیز این مسیر وجود داشته باشه، فضای به اشتراک‌گذاری دانش (knowledge sharing) و تعاملیه (collaboration) که اینجا به بهترین نحو بین بچه‌ها وجود داره. 


*** از کمک‌های ویژه حسین و رومینا هم صمیمانه سپاسگزارم که وقتشون رو به من دادند. :) 


-----------------------------

نامه تاییدیه هم از طرف آفیسرم اومد.       

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند