مهاجرت با بار خنثی

1389/11/21 ساعت 01:44

مهاجرت ... اتفاق عجیبیه که این روزها داره گریبان همه رو می گیره. نمی دونم این جمله بار منفی داره یا مثبت. درست مثل مهاجرت که در نهایت هیچ کسی نمی تونه بگه خوبه یا بده.  

 

هرکسی با شرایط خاص و ویژه خودش مهاجرت می کنه و هرکسی هدفی داره. اما یه چیزی برای همه مشترک هستش و اون فراز و نشیب های مهاجرته. توی زندگی معمولی هم فراز و نشیب هست اما در واقعه در پدیده مهاجرت شیب این اتفاقات خیلی بیشتر هستش. با پیدا کردن کار .. یه دوست جدید ... یه تفریح و یا فعالیت جدید زندگی مهاجر تغییرات اساسی می کنه ...  

 

زندگی عادی مثل قطارهای معمولی می مونه که توی مسیر می ره و گاهی با بالا و پایین شدن سطح زمین اونم یه تکون هایی می خوره و یا سربالایی و سرپایینی می ره. اما قطار زندگی در مهاجرت در حداقل ۵-۶ سال اول مثل قطار شهر بازی می مونه. گاهی یه موج اش یهو ته دلت رو خالی می کنه و گاهی با یه اوجش فکر می کنی رفتی تا آسمون.  

 

تنها چیزی که بین همه این اتفاق ها مهمه اینه که «اعتماد به نفس خودتون رو از دست ندید.» و دست از تلاش برندارید. خیلی زود متوجه می شید دنیا همون دنیاست و زندگی همون زندگی و ادم ها همون ادم ها.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند