X
تبلیغات
رایتل

سابقه کار در مهاجرت به نیوزیلند

1390/02/10 ساعت 01:38

شاید این پست از نظر بعضی ها تکراری برسد، اما بد نیست که دوباره نگاهی به طریقه محاسبه امتیاز سابقه کار در مهاجرت کاری به نیوزیلند بیندازیم:


جدول سابقه کاری و امتیازات وابسته به آن به صورت زیر است:


2 سال : 10 امتیاز

4 سال: 15 امتیاز

6 سال: 20 امتیاز

8 سال: 25 امتیاز

10 سال: 30 امتیاز


* 3 سال سابقه کاری هم 10 امتیاز تعلق می گیرد.سابقه کاری در صورتی مورد محاسبه قرار می گیرد که مرتبط با مدرک تحصیلی باشد و کار برای حداقل 30 ساعت در هفته باشد. کارهای پارت تایم به نسبت مورد محاسبه قرار می گیرند. مثلا یک کار 15 ساعت در هفته برای مدت 2 سال، به عنوان یک سال سابقه مورد محاسبه قرار می گیرد.


سابقه کاری در مهاجرت به نیوزیلند برای شغل هایی که در لیست مورد نیاز (Long Term) نیستند، در صورتی مورد قبول است و امتیاز می گیرد که سابقه کار در یکی از کشورهای زیر باشد:


استرالیا، اتریش، مالزی، نیوزیلند، هلند، بلژیک، نروژ، کانادا، قبرس، فیلیپین، دانمارک، پرتغال، فنلاند، جمهوری کره، فرانسه، سنگاپور، آلمان، آفریقای جنوبی، یونان، اسپانیا، ایرلند، سوئد، سویس، اسرائیل، انگلیس، ایتالیا، آمریکا و ژاپن.


در غیر این صورت، سابقه کاری می تواند مورد قبول باشد که در شرکتهای چند ملیتی انجام شده باشد و شرکت اصلی به یکی از کشورهای بالا مربوط باشد.


به عبارت دیگر سابقه کار در ایران در صورتی که واجد شرایط بالا نباشد مورد قبول نیست.

 

 

یه جمله کوتاه با اجازه اقا ناصر من به این پست اضافه می کنم . تا زمانیکه سابقه کار در رابطه با مدرک باشه مورد قبول هستش و تا اونجاییکه یادمه اگر سابقه کار با شرایط بالا داشته باشید امتیاز خاص بهش تعلق می گیره ... سپیده ..  


همانطور که در پست های قبل هم گفته شده است، اولین گام در هر مهاجرتی ارزیابی شخص اقدام کننده از امتیازات خود است که آیا شرایط اقدام برای مهاجرت را دارد یا نه؟


سوال های خیلی زیادی چه به صورت خصوصی و چه غیرخصوصی درباره این که شرایط مهاجرت را داریم یا نه پرسیده می شود. همانطور که قبلا نیز در پست های مختلف (1، 2) و نیز در جواب به سوالات مختلف تکرار شده است، سیستم Point Indicator که توسط اداره مهاجرت نیوزیلند طراحی شده است، بهترین ارزیابی از شرایط مهاجرین آینده نیوزیلند را می دهد. شاید این جمله ها تکراری باشند، اما تکرار دوباره اش خالی از لطف نیست:


قبل از هر اقدامی سراغ این سیستم بروید و امتیازات خود را براورد کنید. گام بعدی خواندن دقیق ارزیابی است که سایت مهاجرت نیوزیلند از اطلاعات شما می دهد است. امتیاز ارائه شده را می توانید با جداول و آمارهایی مشابه این پست مقایسه کنید و ارزیابی خوبی از شرایط خودتان به دست آورید. پس از آن و در صورت حائز شرایط بودن برای مهاجرت اقدام کنید. شب و روزتان خوش / ناصر


پی نوشت: همانطور که می دانید، صفحه فیس بوک دو مهاجر هم چند وقتی است که راه اندازی شده است و هر پستی که در وبلاگ گذاشته می شود، در فیس بوک هم لینک آن داده می شود. با لایک زدن در قسمت بالای صفحه، می توانید با این وبلاگ به روز باشید.... 


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
ما اینجا نظرات و تجربیات شخصی خود را به اشتراک می گذاریم این اطلاعات به هیچ وجه جنبه پیشنهاد و یا توصیه ای ندارد و نویسندگان هیچگونه مسئولیت قانونی برای مطالب بیان شده ندارند